Już czynne  Bungee Jumping po przeprowadzce z Zakopanego zamieszkało  na stałe w Białymstoku.

Dla wszystkich osób, które pragną przeżyć przygodę swojego życia, z całą pewnością skoki na bungee mogą okazać się tym, co najlepsze. Doskonała zabawa dla ludzi w każdym wieku (najstarszy nasz klient miał 84 lata), dla tych, którzy chcą naładować akumulatory i tych, którzy chcą przeżyć emocje, jakich nie jest w stanie dać nic innego.

 

        Bungee w Białymstoku ma Ma 90 metrów i w pełni dostosowany jest tak, by zapewnić kompletne bezpieczeństwo, by dać mnóstwo wrażeń i pozytywnych doznań. Obsługa dokłada wszelkich starań, by osoby skaczące po raz pierwszy, czuły opiekę naprawdę wspaniałych osób. Jeśli uważasz, ze bungee jest dla Ciebie, jeśli chcesz czegoś innego od życia, to bungee jumping jest po to, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Poczuj się jak ptak, który zaraz zyska wolność. Sprawdź, jak rzeczywistość zmienia swoje oblicze i przekrocz granicę własnego strachu.

 

       Nad bezpieczeństwem czuwa Instruktor Mario - jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów bungee jumping w Europie (31 lata doświadczenia i ponad 2500 skoków z różnych obiektów).