skały 1
skały 2
koszyk

     Już czynne  Bungee Jumping po przeprowadzce z Zakopanego zamieszkało  na stałe w Białymstoku.

Dla wszystkich osób, które pragną przeżyć przygodę swojego życia, z całą pewnością skoki na bungee mogą okazać się tym, co najlepsze. Doskonała zabawa dla ludzi w każdym wieku (najstarszy nasz klient miał 84 lata), dla tych, którzy chcą naładować akumulatory i tych, którzy chcą przeżyć emocje, jakich nie jest w stanie dać nic innego.

 

        Obiekt w Białymstoku mieści się na skrzyżowaniach ulic Piastowskiej 36  i  Gen. Sulika. Ma 90 metrów i w pełni dostosowany jest tak, by zapewnić kompletne bezpieczeństwo, by dać mnóstwo wrażeń i pozytywnych doznań. Sztab wykwalifikowanych osób dokłada wszelkich starań, by osoby skaczące po raz pierwszy, czuły opiekę naprawdę wspaniałych osób. Jeśli więc uważasz, ze bungee jest dla Ciebie, jeśli chcesz czegoś innego od życia, a ponadto pragniesz spojrzeć na świat do góry nogami, to bungee jumping jest po to, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Popatrz na piękną panoramę największego miasta na podlasiu. Poczuj się jak ptak, który zaraz zyska wolność. Sprawdź, jak rzeczywistość zmienia swoje oblicze i przekrocz granicę własnego strachu.

 

       Nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwał Instruktor Mario - jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów bungee jumping w Europie (24 lata doświadczenia i ponad 2500 skoków z różnych obiektów).

 

bungee Białystok