NUDNE I ZACHOWAWCZE PODEJŚCIE DO ŻYCIA ?

 

Każda forma rozrywki będzie idealną, jeśli jest ona w stanie dać nam to, co najlepsze. W przypadku bungee, rozrywka ta stanowi dla niektórych pewną formę szaleństwa, na które nigdy w życiu nie chcieli się zdobyć. Dzięki skokom bungee zaczynają wierzyć w swoje możliwości i siły. W to, że można zdobyć się na kroki życiowe, ktorych zawsze się obawialiśmy. Dzięki adrenalinie, szaleństwu, zabawie ludzie stają się oważniejsi nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. To odskocznia od codzienności! Dzięki jednemu skokowi ludzie są w stanie zmienić i przebudować swoje podejście do przeszkód, trudności życiowych i zawodowych. To Wszystko można zyskać korzystając ze skoków na bungee.

 

Mając już doświadczenie i działając w tej branży od lat, spotkaliśmy się z wieloma osobami, dla których bungee jumping stał się sposobem na życie, na odreagowanie, na naładowanie akumulatorów.

 

Kobiety i mężczyźni, osoby w kwiecie wieku i te, przeżywające drugą młodość. Ludzie skaczący na bungee na rowerze, na deskorolce, na kajaku. Żadnych ograniczeń i żadnych przeszkód. Zarówno Warszawa, jak również i Białystok to miejsca, w których towarzyszyliśmy naprawdę wielu osobom chcącym przeżyć coś wspaniałego i wyjątkowego.

 

Zaręczyny podczas skoku? Sesja ślubna do góry nogami? Nie ma dla nas ograniczeń i każdy może przeżyć przygodę, której nie zapomni do końca swoich dni.

WYBRANE Z OPINII SKOCZKÓW

 

  1. Nigdy nie zapomnę tego, co przeżyłam na bungee. Emocje, jakich nie da się nawet opisać słowami. Każdy musi to przeżyć, by móc mówić o wrażeniach.
  2. Wcześniej myślałem, że skoki na bungee są dla szaleńców. Przegrałem zakład, skoczyłem w Zakopanem, jak byłem na wakacjach i wiem, że wrócę tam już za rok.
  3. Kocham ten stan, kiedy latam;) A tylko bungee jumping jest w stanie mi to dać. Polecam gorąco!
  4. Warszawa daje nam wiele miejsc, w których możemy się zabawić i poszaleć. Na pewno bungee to jedna z tych form rozrywki, którą mogę polecić każdemu, bo to super zabawa, adrenalina i kompletne oderwanie się na kilka chwil od rzeczywistości.
  5. Obsługa na najwyższym poziomie, wszystko w pełni profesjonalnie i bezpiecznie. Skoczyłem już kilka razy i chyba nigdy nie powiem dość.
  6. Polecam bardzo serdecznie tą firmę, bo z nią skoki na bungee są najlepszymi! Bałem się, ale z pomocą profesjonalistów przełamałem wszystkie lęki.
  7. Kocham, kocham, kocham. Mega uczucie, gdy spadasz i zastanawiasz się, jak blisko ziemi się zatrzymasz;) Cudowne!!!
  8. Przygoda mojego życia! Tak mogę to określić. Wcześniej korzystałam z wielu form ekstremalności, ale to chyba dało mi najwięcej wrażeń. Skoczyłam dotąd raz na bungee i wiem, że to nie ostatni mój skok. Polecam serdecznie tę firmę.
  9. Zawsze chciałem skoczyć na bungee i w końcu się zdecydowałem. Byłem w Zakopanem i tak się zdarzyło, że przemogłem się, pokonałem strach i skoczyłem, całkowicie ufając osobom i linkom, które mnie trzymały. Jestem na maxa zadowolony i chętnie wybiorę się na skoki na bungee w przyszłości.
  10. Polecam bardzo serdecznie. Każdy, kto chce poszaleć na całego, bungee jumping będzie najlepszy!!!