Warszawa to miejsce dla wszystkich. Tu odnajdą się i osoby chcące odpoczynku i relaksu i te pragnące dobrej zabawy i szaleństwa. Bez wątpienia w stolicy naszego pięknego kraju moc zabawy dla każdego gwarantowana. Dziś pragniemy zaoferować Państwu skoki na bungee z żurawia o wysokości 90 metrów, jako jedną z najlepszych form rozrywki, na jakie tylko można byłoby postawić. Szaleństwo? Z całą pewnością! Adrenalina? Bez dwóch zdań! Wrażenia nie do opisania? Dokładnie tak! To wszystko i jeszcze więcej można zyskać stawiając na bungee!

Ośrodek Moczydło to niezwykłe miejsce w Warszawie, które oferuje nowoczesne baseny z atrakcjami, a także bungee jumping, dzięki któremu można zaszaleć na najwyższych obrotach. Widoki, jakich nie zapomnimy do końca życia. Świat widziany do góry nogami, który pozostanie w naszej pamięci na zawsze! Zapomnienie o problemach i troskach, a przeżycie czegoś, co naładuje nasze akumulatory w pełni. Czy można chcieć czegoś więcej?

Bardzo serdecznie zapraszamy na przygodę życia. Mamy nadzieję, iż jeden skok odmieni Wasze życie, sprawi że będziecie odważniejsi, śmielsi i radośni z życia.

Poniżej znajdują się zdjęcia widoków.